| Bahan | Baja tahan karat, Aluminium, baja karbon |
|---|---|
| Ketepatan | ±0,1 mm |
| Aplikasi | Otomotif, Elektronik, Mesin, dll. |
| Ukuran | Menurut Gambar atau Sampel |
| Selesaikan | Polished, Galvanized, Powder coating, Electrophoretic coating |
| Bahan | Baja tahan karat, Aluminium, baja karbon |
|---|---|
| Ketepatan | ±0,1 mm |
| Aplikasi | Otomotif, Elektronik, Mesin, dll. |
| Ukuran | Menurut Gambar atau Sampel |
| Selesaikan | Pelapisan seng |
| Bahan | Baja tahan karat, Aluminium, baja karbon, kuningan |
|---|---|
| Ketepatan | ±0,2mm |
| Ukuran | Berdasarkan gambar atau sampel Anda |
| Selesaikan | Polish,anodized,zinc plated,coating bubuk |
| cara pengolahan | Stamping, gambar dalam |
| Bahan | Steel, mild steel, SPCC. Baja, baja ringan, SPCC. SGCC SGCC |
|---|---|
| Ketepatan | ±0,1 mm |
| Aplikasi | Industri, Komersial, Perumahan |
| Ukuran | Menurut Gambar atau Sampel |
| Selesaikan | Dilapisi oleh bubuk |
| Bahan | Kuningan Logam Aluminium Stainless Steel |
|---|---|
| Ketepatan | ±0,1 mm |
| Aplikasi | Otomotif, Elektronik, Mesin, dll. |
| Ukuran | Menurut Gambar atau Sampel |
| Selesaikan | Berlapis Nikel Sandblasted Berlapis Seng |
| Aplikasi | Konstruksi Perumahan dan Komersial |
|---|---|
| sertifikasi | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Kompatibilitas | Kayu-ke-Kayu, Kayu-ke-Beton, Kayu-ke-Baja |
| Tahan korosi | Tinggi |
| Daya tahan | Kuat |
| Aplikasi | Konstruksi Perumahan dan Komersial |
|---|---|
| sertifikasi | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Kompatibilitas | Kayu-ke-Kayu, Kayu-ke-Beton, Kayu-ke-Baja |
| Tahan korosi | Tinggi |
| Daya tahan | Kuat |
| Aplikasi | Konstruksi Perumahan dan Komersial |
|---|---|
| sertifikasi | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Kompatibilitas | Kayu-ke-Kayu, Kayu-ke-Beton, Kayu-ke-Baja |
| Tahan korosi | Tinggi |
| Daya tahan | Kuat |
| Aplikasi | Konstruksi Perumahan dan Komersial |
|---|---|
| sertifikasi | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Kompatibilitas | Kayu-ke-Kayu, Kayu-ke-Beton, Kayu-ke-Baja |
| Tahan korosi | Tinggi |
| Daya tahan | Kuat |
| Aplikasi | Konstruksi Perumahan dan Komersial |
|---|---|
| sertifikasi | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Kompatibilitas | Kayu-ke-Kayu, Kayu-ke-Beton, Kayu-ke-Baja |
| Tahan korosi | Tinggi |
| Daya tahan | Kuat |